Machové obrazy

Machové obrazy vyrábame na mieru v rôznych veľkostiach zo stabilizovaného machu, ktorý je bezúdržbový a zachováva prirodzenú čerstvosť a farbu na niekoľko rokov. Taktiež tvoríme stromy života, ktoré sú kompletne ručnou výrobou.

Stabilizácia – je proces, ktorý zachováva prirodzenú čerstvosť našich rastlín a zároveň udržuje ich brilantné farby na veľa rokov.

Starostlivosť – v prípade, že vlastníte nejaký z našich stabilizovaných produktov a chcete u stabilizovaných rastlín zachovať ich „večnú“ krásu, tak ich umiestňujte v miestnostiach s teplotou 10-25 °Ca vlhkosťou 60 %. Rastiny sú bezúdržbové, ale pokiaľ ich potrebujete zbaviť prachu, či nečistôt, tak použite vlhkú (nie mokrú) handričku alebo fén s nízkou teplotou.

Naše machové obrazy vyrábame pomocou kvalitných rámov z dubového dreva s hĺbkou 55mm spolu s háčikom na zadnej strane pre montáž na stenu.

Na výber máme kruhové a hranaté rámy s rozmermi a farbami uvedenými nižšie.

  • Kruhové rámy s priemerom: 20cm, 30cm, 40cm, 50cm, 60cm, 70cm, 80cm, 90cm, 100cm, 115cm, 130cm
  • Hexagóny uhlopriečka: 30cm, 40cm, 50cm, 60cm, 70cm, 80cm, 90cm, 100cm
Ponúkame aj možnosť zabezpečenia si vlastného rámu do ktorého Vám dorobíme mach podľa Vašich požiadaviek.

V prípade záujmu o cenovú ponuku z ktorýkoľvek machových obrazov nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom emailu alebo telefonicky, pričom treba uviesť želaný rozmer, tvar produktu a farbu dubového dreva. Ak Vás zaujal niektorý z produktov uvedených v galérii, Facebooku alebo Instagrame (odkazy sociálnych sietí sú uvedené v kontaktoch alebo v sekcii domov) nám prepošlite fotku želaného produktu do nášho emailu a my Vám zabezpečíme, aby ste ho mali aj vy!